tulpar.net

Медіафасад

Дата:2020-04-23

Медіафасад – це слово говорить само за себе – медіа або мультимедіа, тобто відео,картинка, анімація, фільм чи просто динаміка безпосередньо на фасаді. Використовуютьсятакі медіафасади в більшості для привернення уваги, для комерції та реклами зрізноманітним контекстом. В більшості випадків медіафасади та динамічна підсвіткавстановлюється на торгівельних, та торговельно-розважальних центрах. Причина цьомузрозуміла: необхідне привернення уваги прохожих, як потенційних клієнтів, приверненняуваги орендаторів та партнерів в сфері бізнесу, та просте замовлення і розміщенняреклами на фасаді, що також розраховано на велику аудиторію людей. Вона є дужеефективною, тому що така реклама не залишить нікого байдужим. А видно таку рекламу,як правило, щонайменше з 20 метрів від фасаду.

Як реалізувати такий проект? Для цього є спеціальне світлодіодне обладнання.Є класифікація такого обладнання: піксельна сітка, лінійні елементи, світлодіодна стрічка,прожектори.

Піксельна сітка складається з модулів(пікселів), зв’язаних між собою на однаковій відстанів сітку, на яких по 3-12 адресних діодів.

Сітка може мати різний крок між пікселями, та різний тип пікселів. Дивлячись який розмірфасаду, та з якої відстані спостерігається даний медіафасад. Але на мою думку піксельнасітка найбільш наближена до світлодіодного екрану, та найкраще підходить длятрансляції реклами.

Лінійним елементом називають набір світлодіодів які розташовані в один-два рядки, тамають однакову відстань між пікселями – лінійні світильники. Лінійки можуть бутистатичні, динамічні із зміною кольорів RGB в конкретно запрограмованій послідовності, аможуть так само як сітка мати адресні пікселі які поодиночно приймають сигнал відконтролера.

Останні можуть транслювати рекламу, абстрактну анімацію, відео чи навіть фільм. Ідинаміка може виконуватися як RGB так і просто білим кольором.

Світлодіодна стрічка аналогічна з лінійними елементами, проте вона більш гнучка,зручніша у використанні, менша довжина різки, проте менш надійна ніж лінійні світильники.

Прожектори можуть відтворити шикарне світлове шоу, приверне увагу ще й як! Але нарахунок реклами, з цим вони не справляться. Можуть бути точкові прожектори, ззаливаючим світлом, та направлені на конкретний об’єкт – акцентуючі прожектори.по стандарту всі прожектори світять одним кольором та мають статичне світіння.

Але деякі є також з запрограмованою динамікою та контрольованими змінами RGBкольорів. Такий варіант підійде не тільки для торговельних та торговельно-роважальнихцентрів а і для будь якої архітектурної будівлі, в якості святкового освітлення, святковоїпідсвітки будинків, фасадів, споруд.